7 Stycznia 2024

Szanowni Państwo!

Informujemy, że od 01.02.2024r. nastąpi zmiana w sposobie rozliczania kosztów pobytu dzieci w przedszkolu.

W związku z tym prosimy o pilne wypełnienie i zwrot do wychowawców  dwóch egzemplarzy deklaracji korzystania z wyżywienia i odpłatnych godzin wychowania przedszkolnego. Prosimy o ich zwrot w nieprzekraczalnym terminie do 12.01.2024r.

Do każdego dziecka przypisany zostanie indywidualny kod kreskowy, który w formie karty otrzymają Państwo od wychowawców. Kod ten będzie służył do elektronicznego rejestrowania pobytu dziecka w przedszkolu. Przy wejściu do przedszkola umieszczony zostanie czytnik- rejestrator kart do skanowania czasu wejścia/wyjścia dziecka z przedszkola.

Osoba przyprowadzająca / odbierająca dziecko z przedszkola zobligowana jest do posiadania przy sobie każdorazowo karty i skanowanie jej.