Strona główna/Aktualności/Spacer w lesie - grzyby niesie plastyczny konkurs (..)

Spacer w lesie - grzyby niesie plastyczny konkurs wojewódzki

27 Października 2020

muchomor w zielonej trawie z bibułypraca Neli - Drewniany grzybek, na jego kapeluszu orzechy, przy nóżce leśny mechPrzedszkolaki z naszego przedszkola odpowiedziały na wezwanie Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego do udziału w plastycznym konkursie wojewódzkim "Spacer w lesie - grzyby niesie". Konkurs ma na celu nie tylko uwrażliwienie na piękno otaczającej przyrody, ale również pogłębienie wiadomości na temat leśnej roślinności oraz uświadomienie odpowiedzialności za stan środowiska w najbliższym otoczeniu. Bardzo ciekawe prace wykonała Nela K. z grupy 4. - latków A , Mikołaj S. z  gupy 4. latków B oraz Zosia P. z grupy 6. - latków. Dziewczynki wykazały się ogromną pomysłowością oraz włożyły dużo wysiłku w wykonanie przestrzennych prac konkursowych. Mamy nadzieje, że ich zaangażowanie docenią również jurorzy. Powodzenia!