Strona główna/Aktualności/5. latki A oraz 3/4 latki z filii w Alele.

5. latki A oraz 3/4 latki z filii w Alele.

22 Maja 2022

17 maja Przedszkolaki z grypy 5-latków A oraz 3/4 latków z filii wybrały się na wycieczkę do Parku Przygód i Atrakcji ALELE w Wilkowicach k. Zbrosławic. Przy wejściu do Parku miło Nas przywitała papuga kakadu słowami "Cześć. Ahoj!", później pięknie zaprezentowała swoje białe pióra. Na miejscu odwiedziliśmy Parkowy Zwierzyciec, gdzie podziwialiśmy zwierzęta domowe oraz egzotyczne. Później w Strefie Kreatywnej Zabawy fantastycznie się bawiliśmy mając do dyspozycji innowacyjne gry pobudzające Naszą kreatywność. Byliśmy w Sali Zabaw, gdzie konstrukcja dzieliła się na trzy poziomy ze zjeżdżalniami, torami przeszkód, labiryntami, kładkami oraz wielkim basenem z piłeczkami. Na zakończenie naszych wojaży byliśmy w Parku Linowym - trasa w Parku została skonstruowana pomiędzy drzewami. Pokonywaliśmy tor przeszkód kończący się niesamowitym zjazdem na tyrolce. Do przedszkola wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń i emocji.