Strona główna/Aktualności/Mikołaj w Naszym Przedszkolu

Mikołaj w Naszym Przedszkolu

8 Grudnia 2020
Za nami wyjątkowo ekscytujący dzień w przedszkolu. Zawitał dziś do nas niezwykły gość! Od samego rana wśród mikołajkowo wystrojonych i arcygrzecznych przedszkolaków nie mówiło się o niczym innym. W atmosferze radosnego oczekiwania upłynęły wspólne godziny pierwszych zabaw. Wreszcie gruchnęła długo oczekiwana wieść... Święty Mikołaj jest w przedszkolu!  W kolejnych grupach rozbrzmiewać zaczęły piosenki i wierszyki ku czci ulubionego Świętego wszystkich dzieci. Emocje sięgały zenitu, gdy nasz gość obdarował wszystkie grupy pięknymi prezentami. Mikołaj znający najlepiej potrzeby i pragnienia dzieci jak zwykle bezbłędnie trafił w gusta przedszkolaków.
Składanie zestawów klocków, zabawkowych sklepików, kolejek i domków dla lalek trwało do końca przedszkolnego dnia.
A Święty Mikołaj spoglądał na to z zadowoleniem ze swoich sani, którymi pomknął do kolejnych czekających na niego dzieci.