25 MAR 2019

3. latki A witają Wiosnę!

przedszkolaki ustawiają się w pary, aby wyjść powitać Wiosnę. Na czela grupy chłopiec niesie kukłę Marzanny

Na dworze coraz weselej, słoneczko coraz wyżej na niebie, powietrze coraz cieplejsze. Pierwsze wiosenne nowinki przedszkolaczki zdobyły na zajęciu dydaktycznym - " Zima opuszcza nas , nadchodzi wiosny czas ! " Maluchy rozradowane nową porą roku rozpoczynają serię wiosennych spacerów. W przedszkolnej gromadce zawsze weselej, a wspólne wyjścia z budynku przedszkola cieszą szczególnie. Dzieciaczki, w wyjątkowy sposób przygotowały się na ten pierwszy, spacer po zimie. Nadchodzącą wiosenkę powitały w sposób szczególny - przyozdobione w opaski i emblematy pomaszerowały na spacerek  z komunikatem do osiedlowej społeczności o rozpoczynające się pięknej porze roku, którą kochają nie tylko dzieci - dorośli też !